calendar-img

Hayalindeki oyunu veya uygulamayı tasarlamak için ihtiyacın olan eğitimler 1 Aralık’ta başlıyor. Eğitimlerin yanı sıra eğitmenlerle gerçekleşecek seanslarda merak ettiklerini sorabileceksin ve bu alanlarda uzmanlaşma fırsatın olacak!

25 Saat

Eğitim:
Flutter ile Uygulama Geliştirme
Flutter ile Android ve iOS uygulamaları geliştirmeyi öğrenin.

40 Saat

Eğitim:
Unity ile Oyun Geliştirme
Unity kullanarak mobil ve PC platformları için oyun geliştirmeyi öğrenin.

30 Saat

Eğitim:
Oyun Sanatı
2D ve 3D tasarım için en popüler uygulamaları kullanarak oyun sanatını öğrenin

Coursera’da yer alan ve Türkiye’de ilk defa Türkçe olarak hazırlanan bu programa Akademi bursiyeri olarak hiçbir ücret ödemeden katılarak proje yönetimi konusunda uzmanlaşabilecek ve bu alanda bir kariyer sertifikası sahibi olabileceksin!

14 Saat

Eğitim:
Proje Yönetim Temelleri
Proje yönetimi kariyerine adım atmayı; etkili bir proje yöneticisi olmayı; proje yönetimi döngüsü ve metodolojilerini öğren.

18 Saat

Eğitim:
Proje Başlatma: Başarılı Bir Proje Tasarlama
Projeyi başlatmanın temellerini; proje hedeflerini, kapsamı ve başarı hedeflerini tanımlamayı; paydaşlarla verimli çalışmanın yollarını; projeyi başarıya ulaştırmak için kaynaklardan ve araçlardan faydalanmayı öğren.

25 Saat

Eğitim:
Proje Başlatma: Tüm Süreçleri Bir Araya Getirmek
Planlama aşamasına başlamayı; proje planı oluşturmayı; bütçe hazırlama ve satın alma süreçlerini yönetmeyi riskleri etkili bir şekilde yönetmeyi öğren.

23 Saat

Eğitim:
Proje Başlatma: Proje Süreçlerini Yürütme
Proje yürütmeyi; kalite yönetimi ve sürekli iyileştirmeyi; veriler ışığında karar almayı öğren ve liderlik becerilerini geliştir.

22 Saat

Eğitim:
Agile (Çevik) Proje Yönetimi
Agile, çevik proje yönetiminin temellerini; Scrum metodolojisini öğren ve organizasyonlarda Agile uygulamaları hakkında bilgi sahibi ol.

32 Saat

Eğitim:
Gerçek Dünyada Proje Yönetimini Uygulama
Bir projeyi başlatmayı; proje planı oluşturmayı; kaliteyi korumayı ve etkili paydaş iletişimini sağlamayı öğren.

Ocak’ta başlayan Girişimcilik Eğitimleri kapsamında bir teknoloji girişimcisinin ihtiyaç duyabileceği tüm finans, hukuk, temel girişimcilik gibi eğitimlerin tamamına erişebileceksin.

6 Saat

Eğitim:
Temel Girişimcilik
Yeni nesil girişim dünyasında var olmak için çıkacağın bu yolculukta ihtiyacın olacak tüm unsurları öğreneceksin.

1,5 Saat

Eğitim:
Girişimciler için Hukuk
Girişimcilik dünyasına girmeden önce bilmeniz gereken temel hukuki bilgileri öğrenin.

3 Saat

Eğitim:
Girişimciler için Finans
Girişimcilerin faaliyette bulundukları Finansal Sistem , Finansal Araçlar, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları hakkında bilgi sahibi olun

1,5 Saat

Eğitim:
Girişimciler için İK
İş hayatınızı yeniden inşa ederken ihtiyacınız olan becerileri kazanacak, başarılı bir profesyonel hayat için gerekli olan uzaktan çalışma, yaşam boyu öğrenme, bütünsel sağlık gibi konularda önemli ipuçlarına erişebileceksiniz.

20 Saat

Yazılımcılar İçin İngilizce Eğitimi
Kariyerini teknoloji sektöründe kurarken faydalanabileceğin, oyun ve uygulama geliştirme alanında uluslararası standart ve trendleri takip edebilmeni kolaylaştıracak İngilizce eğitimlerine katıl.
Ideathon, Game & App Jam ve Mezuniyet Bootcamp’i
Girişimci gibi düşünme, fikir üretme, oyun ve uygulama geliştirme üzerine öğrendiklerini pekiştirebileceğin deneyim alanları ile projeler geliştirebileceksin. Üstelik Mezuniyet Bootcamp’inde dereceye giren takımlardan birinde yer alırsan San Francisco’daki girişimcilik ekosistemini yakından tanıyabileceğin gezisi ödülü de senin olacak!
Akademi Topluluğu
Oyun ve Uygulama Akademisi’nin bursiyer ve mezunlarından oluşan topluluğunun bir parçası olduğunda birlikte öğrenme ve üretmenin heyecanına ortak olacak, network ağları kuracak ve intiraktif bir topluluğun parçası olarak kendini sosyal bir ortamda bulacaksın.

*PMI Sertifikasyonu:*
Project Management Institute (PMI) ile yaptığımız işbirliği sayesinde öğrenciler Coursera’daki sertifika programımızda Professional Scrum Master sertifika sınavına yönelik bir eğitimden geçerek Professional Scrum Master I (PSM I) sınav ücretine %40’lık bir indirim hakkını ayrıca kazanacaklar.

tc-logo
logo
girisim-merkezi
girvak
google