• Eylül Akademi Başvuruları Başlıyor!

  7 Kasım’a kadar başvurunu gerçekleştir ve Akademi’ye katılma fırsatını yakala!

 • Kasım Başvuru Sonuçları

  Başvuru sonuçları Kasım ayında açıklanacak! Programa katılacak bursiyerler internet sitesinden giriş yapıp, profillerini oluşturarak 1 Aralık itibariyle eğitimlere başlayabilecek!

 • Aralık Oyun ve Uygulama Geliştirme Eğitimleri

  Hayalindeki oyunu veya uygulamayı tasarlamak için ihtiyacın olan eğitimler 1 Aralık’ta başlıyor. Eğitimlerin yanı sıra eğitmenlerle gerçekleşecek seanslarda merak ettiklerini sorma ve bu alanlarda uzmanlaşma fırsatın olacak!

 • Ocak Google Proje Yönetimi Programı (Coursera)

  Coursera’da yer alan Google Kariyer Sertifikası programlarından Proje Yönetimi programını tamamlayarak Google Kariyer Sertifikası almanın yanı sıra ilgili modülleri tamamlaman halinde Girişimcilik Eğitimleri, Kariyer Hızlandırma Etkinliklerine katılmaya hak kazanacaksın.  *PMI Sertifikasyonu:
  Project Management Institute (PMI) ile yaptığımız işbirliği sayesinde öğrenciler Coursera’daki sertifika programımızda Professional Scrum Master sertifika sınavına yönelik bir eğitimden geçerek Professional Scrum Master I (PSM I) sınav ücretine %40’lık bir indirim hakkını ayrıca kazanacaklar.

 • Mart Girişimcilik Eğitimleri

  Mart’ta başlayan Girişimcilik Eğitimleri kapsamında bir teknoloji girişimcisinin ihtiyaç duyabileceği tüm finans, hukuk, temel girişimcilik gibi eğitimlerin tamamına erişebileceksin. Girişimcilik Eğitimlerine başlamadan önce Coursera’da yer alan Google Proje Yönetimi Program’nın en az ilk iki kursunu tamamlamış olman gerekiyor.

 • Nisan Kariyer Hızlandırma Etkinlikleri

  Kariyer Etkinlikleri ile kariyerini yeniden inşa ederken ihtiyacın olan becerileri kazanacak, sektörden stratejik isimlerle bir araya gelme, kendi kariyer network’ünü kurma ve yönetme deneyiminin yanı sıra bilişim ve oyun sektöründen lider kurumlar ile bir araya geleceksin.

 • Haziran Hackathon ve Mezuniyet

  Akademi modüllerini tamamlayarak Akademi’den mezun ol!

  Akademi’den mezun olabilmek için Hackathon’a katıl!
  Haziran ayında gerçekleşecek Hackathon ile fikrini iş modeline dönüştür, jüri üyelerine sun, potansiyel yatırımcı, müşteri, işbirliği gerçekleştirebileceğin kurumlar ile bir araya gel! Akademi sonunda gerçekleşecek Hackathon’da iş modelini jüriye sunarak San Francisco’da girişimcilik ekosistemiyle tanışacağın gezi ödülüne bir adım daha yaklaş.

tc-logo
logo
girisim-merkezi
girvak
google